přihlášení

Pravidla

Soutěž začíná 15.9.2004 rozesláním e-zinu Crypto-World a skončí 1.prosince 2004 ve 22.00 hod. Zúčastnit soutěže se může každý odběratel e-zinu Crypto-World. Vstup na stránku soutěže bude přes domovskou stránku Crypto-Worldu - ikona Soutěž 2004 nebo přímým voláním soutěžní stránky (http://soutez2004.crypto-world.info).

Při registraci řešitel musí zadat kód soutěž 2004, který mu byl zaslán společně s kódy pro stažení e-zinu Crypto-World 9/2004 (15.9.2004). (Poznámka. Kód soutěž 2004 bude zaslán i všem nově registrovaným odběratelům e-zinu Crypto-World, kteří se během soutěže k jeho odběru přihlásí. Registrace k odběru se provádí pomocí formuláře na http://crypto-world.info/dotaz/dotazy.php). Soutěžící zadá své uživatelské jméno a autentizační heslo pro opětovné přihlášení a dále e-mail, na který mu je zasílán e-zin Crypto-World. Tento e-mail se dále nezobrazuje a je pro ostatní návštěvníky soutěže nedostupný.

Na stránce budou postupně ve třech kolech zveřejňovány soutěžní úlohy. Za vyřešení úlohy se připisují soutěžícímu body. Registrovaný řešitel může zadávat své odpovědi přes www rozhraní (vždy velkými písmeny a bez mezer!). Odpověď bude automaticky vyhodnocena a řešitel se ihned dozví, zda odpověděl správně nebo ne.

Na stránce soutěže bude zveřejňován aktuální průběh soutěže. U každého řešitele bude v celkovém žebříčku uveden počet dosažených bodů, ale lze se podívat i na pořadí úloh, ve kterém je soutěžící vyřešil. O pořadí soutěžících rozhoduje počet dosažených bodů, v případě rovnosti bodů je rozhodující, kdo dosáhl tohoto počtu bodů dříve. V případě, že soutěžící ještě nezískali žádné body, rozhoduje o jejich pořadí termín registrace.

Pro určení celkového pořadí je rozhodující stav 1.prosince 2004 ve 22.00 hod. První tři řešitelé získají cenu automaticky. Další tři ceny se vylosují mezi řešitele, kteří dosáhnou alespoň patnáct bodů.

ceny
sponzoři:

TNS
Dignita s.r.o.
Qobchod.cz

Více najdete zde

Copyright 2004, Pavel Vondruška ml. Dotazy